Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem podczas konferencji Słowa: UX Writing Conf? Serdecznie zapraszamy!


Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o tym, jak się zgłosić.

Call for Papers

☞ Kalendarz Apple
☞ Kalendarz Google

1

Terminy

Zgłoszenia zbieramy do 2 maja 2021. Decyzje dotyczące wszystkich zgłoszeń wyślemy do 5 maja. Już teraz trzymamy za Ciebie kciuki!


Jeśli wybierzemy Twoje zgłoszenie, to na finalne nagranie wykładu w formie wideo czekamy do 15 maja.

Kto obejrzy Twój wykład?

Słowa: UX Writing Conf skierowana jest do osób, które zajmują się projektowaniem treści w swojej pracy. Konferencja NIE jest dla osób zupełnie początkujących w tej branży.

Co oferujemy?

Dostajesz od nas pełen bilet na konferencję (z wykładami i warsztatem) oraz wsparcie w trakcie przygotowań do swojego wykładu. Sławę, chwałę i podziękowania od uczestników serwujemy w gratisie! ☺

Czego oczekujemy?

Po Twojej stronie leży przygotowanie wykładu w formie wideo, które opublikujemy na naszej konferencyjnej platformie. Termin przesłania wideo to 15 maja 2021. Będziesz mieć zatem 10 dni na nagranie swojego wykładu. Pomożemy Ci w przygotowaniu nagrania: podzielimy się dobrymi praktykami i narzędziami.


Zobacz, jak taki wykład może wyglądać: przykładowy Lightning Talk Karola Stefańskiego z naszej innej konferencji.

Jak się zgłosić?

Chcemy Cię lepiej poznać, dlatego prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i umieszczenie w nim krótkiego, maksymalnie 3-minutowego nagrania, w trakcie którego przedstawisz swój temat w pigułce.


W nagraniu postaraj się powiedzieć, dlaczego padło akurat na taki temat i dlaczego Twoim zdaniem jest on wartościowy. Wymień też w punktach, co z Twoje wykładu wyniosą osoby uczestniczące w konferencji — to dla nas kluczowe!


Pomyśl nieszablonowo o swoim wykładzie. Może zainspiruje Cię do tego wystąpienie Kamila Kozieła.


Jeśli dodatkowo masz już wystąpienia na konferencji lub meetupie za sobą oraz dysponujesz nagraniem, to podsyłaj — chętnie je zobaczymy :)

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

2

3

4

5

Podjęcie pierwszego kroku i wysłanie zgłoszenia na mój pierwszy Lightning Talk było dla mnie największym wyzwaniem. Potem było już tylko lepiej!
Dzięki wsparciu Agi późniejsza praca nad wystąpieniem okazała się dużo prostsza, a instruktaż video pozwoliłby największemu agnostykowi technologicznemu na stworzenie własnej prezentacji.

Na koniec — spora dawka adrenaliny, przemiły feedback uczestników i satysfakcja nie do opisania :) Zdecydowanie warto!

Przeczytaj opinię Zosi — naszej prelegentki Lightning Talks, autorki wykładu pt. „Zakamarki procesu rekrutacji”, która zaaplikowała w naszym procesie Call for Papers w kwietniu 2020 roku.

Dlaczego
warto?

Jeśli masz pytania lub chcesz przedyskutować swój pomysł, pisz śmiało do Agi na adres: aga[at]theawwwesomes.org

Pytania?

Organizujemy konferencje, festiwale, edukujemy w zakresie projektowania i programowania już od 7 lat! Słowa: UX Writing Conf to wynik połączenia sił Pauliny Kacprzak z Element Talks i Agi z The Awwwesomes. Wspiera nas Karina z Projektowania słowem.

Girls' team ✌︎


Jeśli masz problemy techniczne lub pytania na temat zakupu biletów, pisz lub dzwoń do Pauliny: +48 517 169 535


Odwiedź nas na naszych kanałach społecznościowych:

Element Talks

The Awwwesomes

Po lewej Aga, po prawej Paulina

Organizatorki

Organi–
zatorki